Templates by BIGtheme NET

Nis supersfida e Serisë A, Napoli për kreun e Interi që sheh nga vendi i katërt

Ka nisur sfida mes Napolit dhe Interit, e vlefshme për javën e 28-të të Serisë A.

Tashmë që kampionati po i afrohet fundit, përballjet janë bërë mjaft të ashpra si në majën e renditjes ashtu edhe në fundin e saj.

Napoli ka 2 pikë më pak se Juventus dhe nëse ndalet sot do e humbë kreun që e ka mbajtur me mund deri tani.

Interi nga ana e tij është në garë për një nga katër vendet e para që e çojnë në Ligën e Kampioneve dhe sot do të kërkojë të rrëmbejë ç’të mundet.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto