Templates by BIGtheme NET

Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të vajzës

Aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe Armarda Toska, janë bërë prindër për herë të dytë. Ami ka sjellë në jetë vajzën e saj duke i dhuruar kështu Joelit një motër.

Lajmin e ka dhënë vetë Ermali, i cili ka publikuar foton e parë të Amit pas lindjes dhe vajzës së porsalindur.

‘Zoti na bekoi përsëri, këtë radhë me një vajzë.’, shkruan Ermali në foton e publikuar, ku çifti duket vërtet i lumtur, ndërsa Ami mban vajzën në krahë.

Ermali dhe Ami u bënë prindër për herë të parë para katër vitesh kur Zoti i bekoi me Joelin, pasi kishin shumë vite që bashkëjetonin dhe katër vite martesë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto