Templates by BIGtheme NET

Gazetarja që intervistoi Putinin: Mendoj që ai i di gjërat që Trumpi nuk dëshiron t’i përsëriten publikisht

Në transmetimin e të premtes në ‘MSNBC’ “Hardball” të Chris Matthews, drejtuesja e emisionit në ‘NBC’ Megyn Kelly deklaroi se ka mundësi që presidenti rus i di gjërat që Trumpi nuk dëshiron t’i përsëriten në publik.

Kelly i tha drejtuesit të emisionit Mathews : ‘Nuk do të thoja që Putini pëlqen Trumpin. Unë ma dha fare këtë përshtypje. Unë kam kuptuar që ai ndoshta ai ka diçka me Donald Trump.

Dhe nëse e shihni specialen, mbase do ta vini re. Sepse ne kemi bërë shumë kërkime. Nuk është vetëm Vladimir Putin sonte. Shumë njerëz e kuptojnë Putinin dhe Trumpin dhe marrëdhënien mes tyre.

Dhe kështu, kur e pyeta, pse mendoni se Donald Trump kurrë nuk thotë ndonjë gjë të keqe për ju ndonjëherë, unë mendoj se është më shumë se thjesht admirimi i këtij njeriu të fuqishëm rus, Chris. Unë mendoj se ka një shans të mirë që Putini të dijë disa gjëra rreth Donald Trump që z. Trump nuk dëshiron t’i përsëriten publikisht.’, raporton ‘Breitbart’.

Sipas saj ka të bëjë me paratë.

‘…mendoj se ka të bëjë me paratë dhe vitet e hershme të Trumpit me marrëveshjet me rusët, në vitet ’90, lehtësitë e tij këtu në SHBA.’, përfundon gazetarja Kelly.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto