Templates by BIGtheme NET

Tërhiqet nga aktrimi Cameron Diaz, kolegia zbulon pse

Tërhiqet nga aktrimi Cameron Diaz, aktorja e dashur për të gjithë ne. Arsyeja është e thjeshtë, së paku siç rrëfen kolegia dhe mikesha e saj: ajo ka menduar t’i japë fund karrierës së saj në filma, sepse dëshiron të merret me jetën e saj të mrekullueshme.

Ja pra, që edhe shijimi i jetës qenka një arsye e vlefshme për t’i dhënë fund karrierës.

45-vjeçarja Diaz, siç raporton ‘Daily Mail’, ka hequr dorë nga aktrimi për t’u fokusuar në jetën familjare me bashkëshortin muzikant Benji Madden, 39 vjeç.

Cameron Diaz me bashkëshortin

Selma Blair, që ka luajtur me Diaz rrëfeu se kishte patur një drekë me të, duke kuptuar që ajo kishte hequr dorë.

‘Ajo nuk ka nevojë të bëjë më filma, ka një jetë të mrekullueshme, nuk e di se çfarë do të duhet për ta kthyer atë’, rrëfu Blair.

Selma Blair

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto