Templates by BIGtheme NET

Aksidentohen dy makina në Tiranë, raportohet për të plagosur (Video)

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet ditën e sotme në zonën e Shkozës. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në afërsi të banesave sociale.

Nga përplasja ka pasur të plagosur por informacionet për gjendjen shëndetësore të tyre nuk janë bërë të ditura ende.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca të cilat po bëjnë të mundur menaxhimin e situatës.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful