Templates by BIGtheme NET

Ndahet nga jeta në moshën 46-vjeçare reperi amerikan

Reperi Craig Mack ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 46 pasi ka pësuar një atak kardiak.

Lajmi është dhënë nga vetë producenti i tij, i cili është shprehur për ‘The Daily News’ se ai ishte përgatitur për këtë dhe se nuk kishte frikë nga vdekja.

“Unë doja që e gjithë bota ta vlerësonte talentin e tij. Megjithëatë ai ishte i përgatitur. Nuk kishte frikë. Ishte gati të takonte Zotin.”-tha producenti i tij.

Mack ka qënë i njohur gjatë viteve 90, ku kulmin e karrierës e arriti me ‘Puff Daddy’, me të cilin bashkëpunoi për këngën ‘I’ll be missing you’.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto