Templates by BIGtheme NET

Rudina Dembacaj me emision të ri? Reagon aktorja: Lajm i rremë

  

Emisioni më i ri që do të fillojë në Klan, “Në kurthin e Piter Pan”, pritet që të bëjë bashë shumë personazhe të njohur.

Prezantuesja e këtij emisioni, Alkea Vejsiu, zbuloi dy prej personazheve që do të jenë të ftuar, Ermal Mamaqi dhe Xhensila Myrtezaj.  Ndërsa moderatorët e emisionit të mëngjesit “Chaud Patate” në “Energy Radio” zbuluan një tjetër surprizë që po përgatitet për këtë emision. 

Sipas tyre një ndër personazhet e ftuar do të jetë aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj, e cila do të sjellë shumë personazhe që ka interpretuar, por edhe të rinjë. Pas këtij lajmi nëpër mediat rozë nxituan që të deklaronin se moderatorja e “Mos i fol shoferit” do të hiqte dorë nga emisioni i saj për t’ju përkushtuar projektit të ri.

Por përgjigjen e ka dhënë vetë Rudina, e cila me anë të një postimi në Instastory e ka mohuar një gjë të tillë.

“Lajm i rremë! Unë do të vazhdoj të jem çdo të shtunë në “Mos i fol shoferit”-shkruan aktorja e humorit.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto