Templates by BIGtheme NET

Vasili risjell kartelën mjekësore të Ramës: Mos ia përmendni se e përdor për alibi

Kreu i grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në Facebook ka shpërndarë një kartelë mjekësore me emrin e kryeministrit Rama në të.

Sipas Vasilit, përveçse hajdut, Rama doli edhe me kartelë mjekësore, gjë që e bën krejtësisht të padobishëm në krye të qeverisë.

“Por ju mos ja përmendni idiotësinë se këtë alibi do ai, që të thonë “vjedh se është idiot dhe nuk kupton”. Por në fund prapë se prapë mbetet idiot dhe hajdut i certifikuar.”-shkruan Vasili.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto