Templates by BIGtheme NET

Berisha: Çfarë i premtoi Gjonaj dje me porosi të Ramës, Aldo Bares

Me anë të një statusi në Facebook, ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ka komentuar vizitën e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj një ditë më parë në burgun e Peqinit, ku ndodhet edhe Aldo Bare.

Sipas burimeve të Berishës, Gjonaj u takua me vrasësit serial të partisë Bare dhe Xhepexhiu, të cilëve iu përcolli një mesazh nga ana e kryeministrit Rama.

“Nuk jeni të harruar, së shpejti do keni lirinë që meritoni”-mësohet se i ka thënë Gjonaj.

Një ditë më parë ministria e Drejtësisë vizitoi burgun e Peqinit, ku edhe takoi disa prej të burgosurve që janë dënuar me burgim të përjetshëm si Aldo Bare dhe Roland Xhepexhiu.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto