Templates by BIGtheme NET

Floriana Garo bëhet nënë, fotoja e parë

Floriana Garo bëhet nënë. Vetëm disa minuta më parë, moderatorja shqiptare ka dhënë lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit e saj, dy ditë pasi ka sjellë në jetë vajzën që e ka quajtur Adia.

‘Adia jonë e shtrenjtë erdhi në jetë më 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rrittë e fortë, e shëndetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta!’, shkruan Garo.

Garo, që punonte si drejtuese e emisionit ‘Jo vetëm modë’ në TV Klan la Shqipërinë për të shkuar pas bashkëshortit në Zvicër. Kjo është fotoja e parë e vajzës.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto