Templates by BIGtheme NET

Inter 3 herë rresht pa shënuar, barazon me Atalantën

Inter nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në sfidën e luajtur përballë Atalantës së Etrit Berishës.

Sfida midis dy skuadrave ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0 duke marrë vetëm një pikë. Kjo është hera e tretë që zikaltrit nuk arrijnë të shënojnë as edhe një gol duke treguar formën e dobët të skuadrës. Në tre ndeshje Interi ka arritur të grumbullojë 2 pikë.

Më pikën e marrë zikaltrit vazhdojnë të qendrojnë në vendin e 5 me pikë të barabarta me Lazion dhe Romën por me një ndeshje më shumë.

Vendi i 6 i jep Interit mundësinë e pjesmarrjes në kupat e Europa League.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto