Templates by BIGtheme NET

Gjithçka ndodhi në një nga ndeshjet derbi më të nxehta në botë (Fotot pikante)

Derbi i Beogradit është një ndër më të nxehtët në botë.

Në ndeshjen e fituar nga Ylli i Kuq që është tashmë kampion i Serbisë, pati nga të gjitha.

Sherre në fushën e lojës, përplasje mes tifozerive dhe përplasje me policinë.

Më poshtë keni fotot më pikante të asaj që ndodhi në fushën e lojës dhe në shkallët e stadiumit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto