Templates by BIGtheme NET

Ish-kampioni i ‘Formula 1’ nis biznesin e ri, ‘nuk i ndahet zemra’ nga garat

Nuk është e lehtë të bësh tranzicion në jetën e përditshme pasi ke qenë në krye të sportit tënd të preferuar dhe nën shkëlqimin e medias.

Pas tërheqjes nga Formula 1, ish-kampioni Rosberg, nuk është shkëputur nga garat me makina.

Ai ka nisur një sipërmarrje të re në Formula 1 ku ndihmon në dizenjimin e makinave të disa skuderive.

Më poshtë është modeli i në makine të dizenjuar nga ish-kampioni.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto