Templates by BIGtheme NET

Kapet me 3 pistoleta në brez, pranga 44-vjeçarit në kufi

Një shqiptar i Kosovës është arrestuar në flagrancë nga policia në pikën kufitare të Morinës.

Në pranga ka rënë 44-vjeçari Hamdi Mavriqi, banues në Prishtinë pasi u kap me 3 pistoleta ‘Glock’ si dhe 25 fishekë.

Armët u gjetën në mjetin tip ‘Seat’ me të cilin po udhëtonte Mavriqi, i cili i kishte fshehur ato poshtë xhupit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto