Templates by BIGtheme NET

Pas arrestimit, flet Stresi: E konsumoj drogën, nuk e shes

Reperi i njohur shqiptar u ndalua nga policia dy ditë më parë. Sipas policisë ai u arrestua pasi u kap duke konsumuar lëndë ndarkotike të llojit kokainë. 

Por sipas sipas ‘News 24’ gjatë deklaratës në polici ai ka pranuar se konsumon drogë, por nuk e shet, prandaj nuk mund ta akuzojnë për asgjë.

Nga policia mësohet se janë sekuestruar qese ambalazhi me lëndë të bardhë që mendohet të jetë kokainë. Të rinjtë akuzohen për shitje dhe përdorim të lëndëve narkotike. Kujtojmë se reperi është arrestuar edhe të tjera herë nga policia.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto