Templates by BIGtheme NET

Përgjaket derbi i Serbisë, tifozët i vënë flakën stadiumit (VIDEO)

Në derbin mes  Cërvena Zvezda – Partizani i Beogradit, nuk kanë qenë të pakta incidentet.  Takimi përfundoi 2-1 në favor të Cervena Zvezdës, por pavarësisht fitores të ekipit vendas, tifozët në shkallët e stadiumit e shndërruan këtë takim në një arenë lufte.

 

 

Ultrasit e pandreqshëm serbë, çanë rrethimin e tribunave ku ishin pozicionuar dhe vrapuan për tu përleshur me njëri-tjetrin. Në pamjet e mëposhtme duket qartë përgjakja e tifozëve.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto