Templates by BIGtheme NET

Rikthehet Beyonce, shkruan historinë me performancën në festivalin Coachella

 

Për shkak të shtatzënisë me dy binjakët Sir dhe Rumi, vitin e shkuar këngëtarja Beyonce nuk mundi të ishte pjesë e festivalit ‘Caochella’. Por pas lindjes së dy binjakëve, Beyonce është rikthyer më e fuqishme se kurrë.

“Na duhet energjia juaj. Ndaj karikoni telefonat dhe rrëmbeni nga një pije”, ishte lajmërimi i parë ndonjëhërë që bënte ajo për fansat e saj.

Së bashku me Michelle Williams dhe Kelly Rowland, diva e muzikës riktheu edhe një herë në skenë grupin e famshëm Destiny’s Child.

Treshja këndoi hitet më të njohura të ish-grupit, si “Independent Women” dhe “Say My Name”.

Më pas, 36-vjeçarja Beyonce këndoi edhe me motrën e saj Solange dhe bashkëshortin Jay Z duke i falur të pranishmëve në festival momente të paharrueshme.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto