Templates by BIGtheme NET

Sulmi ndaj Sirisë, publikohen fotot e asaj që la pas furia e raketave

Pas sulmeve me raketa ndaj Sirisë, komanda ushtarake e treshes SHBA-Britani-Francë kanë publikuar fotot satelitore të objekteve të sulmuara.

Ata pretentojnë se sulmi ka qenë i suksesshëm dhe se i ka shkatërruar të gjithë objektivat e parashikuar.

Ndërkaq Damasku zyrtar pretendon se i ka rrëzuar pjesën më të madhe të raketave që goditën vendin.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto