Templates by BIGtheme NET

Aksident i rëndë në Rinas, dy makina përplasen kokë më kokë tjetra del jashtë rruge

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Rinas.

Tre makina janë përplasur më njëra-tjetrën ndërsa mësohet se nga përplasja e fortë ka të plagosur.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin, ndërsa mjeti i tretë ka dalë nga rruga.

Mjetet e përfshira në aksident janë një ‘Mercedes-Benz’, një ‘Smart’ dhe një ‘Toyota’.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto