Templates by BIGtheme NET

Eksploziv automjetit në Patos, shpërthen mes qytetit

Eksploziv automjetit në Patos, shpërthen mes qytetit.

Mjeti i tipit ‘Nissan’ mësohet se ka shpërthyer në lagjen ‘1 Maji’ dhe policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Dyshohet se sasisa e eksplozivit është vendosur në pjesën e përparme të mjetit në pronësi të shtetases Eriselda Agalliu.

‘Nissani’ është djegur pjesërisht dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ende nuk bën me dije emrin e plotë të pronarit të ‘Nissanit’ por edhe të autorëve të mundshëm, edhe pse ka nisur hetimet.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto