Templates by BIGtheme NET

Greqi/ Vajza 4-vjeçare mbytet në pishinën e hotelit ku punonte mamaja

Një vajzë katër vjeçare ka humbur jetën pasi ra në pishinën e një hoteli në Naxos në të cilin punonte e ëma.

Vajza kishte 10 minuta që qëndronte pa ndjenja në pishinën e hotelit dhe menjëherë pasi u pikas u transportua për në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore por pa pasur mundësi t’i shpëtohet jeta.

Teksa mamaja shqiptare ndodhej në bodrumin e hotelit, duke hekurosur rrobat, vajza i kishte humbur nga sytë për të dalë për të luajtur në oborrin e hotelit.

Marrë nga: protothema.gr

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto