Templates by BIGtheme NET

Dikur shokë skuadre, tani kundërshtarë. Rodriguez flet për Ronaldon dhe supersfidat ndaj Real Madridit

Mesfushori kolumbian i Bajernit, Rodriguez, i cili ndodhet te bavarezët në huazim nga Real Madridi flet për ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve ndaj madrilenëve.

Në një intervistë për spanjollen ‘AS’ ai ka deklaruar se Kristiano Ronaldo është makineri golash, por mund të ndalet.

‘Ronaldo është makineri golash dhe këtë e ka treguar gjatë gjithë karrierës së tij. Por Reali nuk është vetëm Ronaldo. Ata kanë lojtarë fantastikë në çdo sektor. Nuk do jetë aspak e lehtë, por kam besim se mund t’ia dalim.’ – ka thënë ndër të tjera Rodriguez.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto