Templates by BIGtheme NET

Elhaida Dani surprizohet në Kremlin, çfarë dhurate i ka bërë kryeministi rus

Elhaida Dani është një ndër këngëtaret shqiptare, e cila na ka bërë krenar. Së fundmi këngëtarja nga Shkodra ndodhet në Rusi, pasi është pjesë e shfaqes “Katedralja e Parist”, në të cilën ka rolin e ciganes Esmeralda. Kjo shfaqe jepet në Pallatin e Kremlinit.

Elhaida i ka mahnitur të gjithë me performancën e saj, por jo vetëm publikun e thjeshtë.

Nga performanca e Elhaidës i mahnitur ka mbetur dhe kryeministri i Rusisë Dimitry Medvdev, i cili e ka surprizuar duke i dhuruar trëndafila të kuq.

 

“E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes”- ka shkruar Dani.

Këtë foto Elhaida e ka postuar në Instagramin e saj. Këngëtarja ka shënuar vetëm sukses pas pjesëmarrjes së saj në “The Voice of Italy”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto