Templates by BIGtheme NET

Kjo është ndër orët më të veçanta në botë, zbuloni pse (Video)

Objektet e luksit kushtojnë dhe shpeshherë çmimet e tyre mund të shkojnë në qindra mijëra euro.

Ora në videon e mëposhtme kushton jo pak por 538 mijë paundë.

Ajo është emërtuar ‘Astronomia Sky’, por çfare e bën atë kaq të veçantë.

Ajo është prej titani dhe është ndërtuar në ekuilibër perfekt mes elementëve që e përbëjnë. Ora të tilla janë vetëm 18 në botë dhe për më shumë hollësi rreth saj ndiqni videon e mëposhtme.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto