Templates by BIGtheme NET

Milan hap fals, humbet ndaj vendit të fundit

Ac Milan ka bërë një hap fals në ditën e sotme duke humbur ndaj skuadrës së vendit të fundit të tabelës në Seria A. ‘Kuqezinjtë’ nuk mundën të ndryshonin rezultatin e pjesës së parë duke humbur me  0-1 në San Siro.

Kjo humbje i rrezikon Milanit vendin e 6 dhe Europën pasi Atalanta e vendit të 7 ndodhet vetëm dy pikë larg me një ndeshje më pak.

Edhe pse Benevento u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 80’ të besuarit e Gatuzos nuk mundën të bënin më shumë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto