Templates by BIGtheme NET

Roma fiton me Spal, 3 pikë për vendin e 3-të

Ka qenë një fitore e lehtë për Romën në fushën e Spal. Një autogol i Vikarit i jep Romës avantazhin në minutën e 33. Me këto shifra do të mbyllej pjesa e parë.

Në të dytën Naigolan në të 52 dhe 8 minuta më vonë Shik do të mbyllnin ndeshjen duke e çuar rezultatin menjëherë në 0-3.

Spal u gjend i dorezuar shpejt dhe i duhet të luftojë për një vend në Seria A . Roma ruan energjinë për ndeshjen e së martës me Liverpool.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto