Templates by BIGtheme NET

Boksieri shqiptar godet në kokë gjermanin, shënon humbjen e parë në karrierë

Boksieri shqiptar,  Senad Gashi e ka humbur ndeshjen e tij të radhës, duke u skualifikuar.

Kjo për arsyen se Gashi goditi me kokë kundërshtarin në mënyrë të pavullnetshme në raundin e dytë, duke bërë që Schwarz të binte në tokë dhe të humbte kthjelltësinë.

Ishte kundërshtari i tij, ai që e stimuloi Gashin në dy kontakte të tjera të lehta, të cilat e nervozuan Gashin. Më pas ai sulmoi boksierin gjerman, pasi ishte mbyllur ndeshja. U desh ndërhyrja e forcave të sigurisë për të marrë nën kontroll situatën, që për pak mund të kishte degjeneruar në një sherr masiv.

Boksieri pejan regjistronte 16 fitore deri tani, të gjitha me Knock Out. Skaulifikimi i tij është edhe humbja e parë e tij.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful