Templates by BIGtheme NET

Rivaldo këshillon Nejmarin: Rikthehu në Spanjë, largohu nga PSG-ja

Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit, Rivaldo, ka këshilluar patriotin e tij, Nejmar që të largohet nga PSG dhe t’i bashkohet Realit të Madridit, raporton ‘GloboEsporte’.

“I kam thënë se mund të bëhet lojtari më i mirë në botë, por për këtë duhet të largohet nga PSG dhe të kthehet të luajë në Spanjë, ndoshta tek Real Madridi, pasi më duket e vështirë që të rikthehet tek Barcelona”.

Nejmar u largua nga katalanasit në vitin 2017 duke u bashkuar me francezët e PSG-së me të cilët ka luajtur 20 ndeshje duke shënuar 19 gola.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto