Templates by BIGtheme NET

Kush është efektivi që vrau veten brenda komisariatit të Fierit

Kastriot Fafa, efektivi që vrau veten brenda komisariat të Fierit

Mëngjesin e sotëm u bë e ditur se një nga efektivët e policisë i kishte dhënë fund jetës brenda komisariatit të Fierit. Ai ishte Kastriot Fafa edhe ishte 46-vjeç.

Fafa kishte mbyllur shërbimin në momentin, kur ka shkrepur armën mbi veten. E ditur bëhet edhe se  46-vjeçari ishte babai i dy fëmijëve dhe se ishte banues në fshatin Seman të Fierit.

Shkaqet që e shtynë inspektorin e policisë të vriste veten janë ende të paqarta.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto