Templates by BIGtheme NET

Asensio ‘gozhdon’ Bajernin, Real Madrid përmbys takimin

Reali i Madridit ka shënuar edhe golin e dytë në Mynih dhe tashmë kryeson takimin.

Ka qenë Asensio që ka realizuar pas një kundërsulmi të shpejtë të madrilenëve.

Kur kanë mbetue edhe 30 minuta lojë, miqtë kryesojnë dhe nëse do arrijnë ta ruajë rezultatin atëherë do ishin shumë pranë kualifikimit në finale.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto