Templates by BIGtheme NET

Je polic? Këto janë dokumentet që duhet te dorëzosh për Vettingun

Ministria e Brendshme ka publikuar njoftimin për procesin e Vettingut që po i nënshtrohen të gjithë punonjësit e policisë.

Në njoftim e saj Ministria ka listuar të gjitha dokumentet që i nevojiten punonjësve të Policisë së Shtetit, Gardës, dhe SHÇBA-së.

Data e fundit për dorëzimin e formularit të vetëdeklarimit do të jetë 7 Maji.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto