Templates by BIGtheme NET

Bajerni i Mynihut përballet me makthin e tij në Madrid, a do përsëritet historia

Ndeshja e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve mes Realit të Madridit dhe Bajernit të Mynihut do të gjykohet nga tmerri i bavarezëve, turku Cakir.

Bavarezët kanë kujtime të hidhura me Cakir pasi ka qenë gjyqtar i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Bajernit dhe Atletiko Madridit në vitin 2016, ku ekipi gjerman u eliminua.

Asokohe, shefi i klubit, Rumenioge, lëshoi akuza të forta në drejtim të gjyqtarit turk për mënyrën sesi e kishte drejtuar ndeshjen duke ndikuar në rezultat. A do përsëritet historia edhe kësaj radhe?

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto