Templates by BIGtheme NET

Pritet vetëm firma, mesfushori i Liverpulit shkon në Serinë A

 Mesfushori turko-gjerman i Liverpulit, Emre Can do të jetë pjesë e Juventusit për sezonin që vjen.

Pas zhurmës mediatike që shoqëroi lojtarin në fjalë, më në fund duket se marrveshja mes anglezëve dhe italianëve është arritur.

24-vjeçari do ketë një kontratë 5-vjeçare me kampionët në fuqi të Italisë ndërkohë nuk është zbuluar ende paga që pritet të përfitojë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto