Templates by BIGtheme NET

Mbrojti ministrin Xhafaj, Paloka: Rama përdor “naivitetin” e Vasilikës

Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me mbrojtjen që VasilikaHysi i bëri ministrit Xhafaj.

Sipas Palokës, Rama ka dy avokatë që i përdor për aferat e pashpresa, të pafytyrin në krye të grupit (Taulant Ballës)  dhe “naiven” nënkryetaren e Parlamentit.

Atëherë kur e kupton se çështja është vertetë e nxehtë dhe e ndyrë, aq flagrante sa  çdo “mbrojtje” thjesht te diskretiton, perdor pafytyresine e Balles qe nuk ka asnje problem, madje perdoret me kenaqesi ( fundja karriera e tij aty eshte bazuar). Kur ceshtja eshte edhe me diskretituese, sa as Balla nuk e merr persiper, perdor “naivitetin” e Vasilikes. Sot Xhafajn e ka mbrojtur Vasilika…”-shkruan Paloka.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto