Templates by BIGtheme NET

Eugent Bushpepa performon në finalen e Eurovision, pritet me brohorima nga publiku (Video)

Eugent Bushpepa dhe ekipi i tij kanë realizuar një performancë të shkëlqyer finalen e festivalit Eurosongut që zhvillohet në Lisbonë. E 12-ta në rradhë, kënga e tij “Mall”, ndonëse është ndër më të dëgjuarat kohët e fundit, erdhi me vlera të reja.

Vokali i shkëlqyer i Bushpepës ngriti entuziazmin në sallë por për Gentin nuk kanë munguar vlerësimet nga Eurovision Song Contest. “Ato nota nga Eugent Bushpepa nuk dështojnë kurrë që të na heqin trurin. Ai sapo i hoqi çatinë arenës”, shkruan Eurovision Song Contest në “Facebook”.

Për të mbështetur Eugent Bushpepën me këngën “Mall” mund të votoni me kodin 12. Votimi do të nisi pas konkurimit të 26 këngëtarëve.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto