Templates by BIGtheme NET

Atë që nuk bën Real Madrid e realizon Levante, surpriza në javën e parafundit

Atëherë kur nuk pritej, Barcelona e ka ndalur hovin e saj dhe është dashur Levante për këtë mision.

Atë që mundi të bëjë Real Madridi dhe Atletiko Madridi e bën ekipi modest dhe pa asnjë objektiv.

Katalanasit janë dorëzuar në fushën e Levantes në një ndeshje me 9 gola ku ata arritën të marrin veten pas 5 golave të shënuar prej vendasve.

Në ekipin e Levantes luan edhe mesfushori me origjinë shqiptare, Enis Bardhi, i cili shënoi edhe golin e pestë për Levanten.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto