Templates by BIGtheme NET

Ekipi i Xherdan Shaqirit ra nga Premierliga, zbuloni destinacionet e mundshme

Mesfushori kosovar i Zvicrës, pritet të largohet nga ekipi i tij Stoke pasi ky i fundit ra nga Premierliga.

Edhe pse bëri paraqitje të mirë, sërish nuk qe në gjendje që ta ndihmonte ekipin që të zbriste një kategori më poshtë.

Lojtari ka pasur oferta nga Everton, West Ham dhe Crystal Palace dhe mbetet për të parë nëse do e pranojë ndonjërën nga këto oferta apo do lëvizë në tjetër kampionat.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful