Templates by BIGtheme NET

Partizani sheh nga Evropa dhe zhyt Vllazninë drejt kategorisë inferiore

Sot luhet java e 34-t e Superligës dhe duhet thënë se shumica e sfidave janë tejet delikate.

Partizani e Laçi që luajnë për vendin e katërt që do të thotë pjesëmarre në Ligën e Evropës po i fitojnë sfidat respektive ndaj Vllazninës dhe Lushnjës.

Ndërsa kjo e fundit është e rënë prej kohësh, për shkodranët situata është tejet e vështirë. Për më tepër që Kamza dhe Teua po i fitojnë takimet e tyre.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto