Templates by BIGtheme NET

Përdhunoi vajzën 15-vjeçare dhe dy mikeshat e saj, babai: Nëse nuk e bëja do të mallkoheshim me fatkeqësi

Një baba në Spanjë është akuzuar për përdhunimin e vajzës së tij 15 vjeçare dhe dy mikeshave të saj, pas pretendimeve se e bëri për t’i shpëtuar nga shpirtrat e këqij.

Spanjolli mësohet se ka përdhunuar në mënyrë të vazhdueshme viktimat në shtëpinë e tij afër Barcelonës, ndërsa gruaja e tij la që abuzimi të vazhdonte nën çatinë e tyre.

Javier pretendonte se ishte në ‘Urdhrin e Odinit’, i cili kërkoi që ai të përdhunonte vajzat ose familjet e tyre do të mallkoheshin me fatkeqësi.

Prokurorët do të argumentojnë gjatë gjyqit të tij se ai duhet të dënohet me  45 vjet burg, ndërsa gruaja e tij me nëntë vite si bashkëpunëtore.

Marrë nga: dailymail.co.uk

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto