Templates by BIGtheme NET

A do arrijë ta bindë Juventusi mesfushorin të vijë në Torino

Pas Emre Can, Juventusi kërkon një tjetër xhevahir për mesfushën. Bëhet fjalë për lojtarin që aktualisht luan te PSG, Marko Verrati.

Edhe pse është një nga lojtarët e rëndësishëm tek ekipi francez, Verrati është pjesë e flotës së Miono Raiolës.

Ky i fundit ka raporte të mira me drejtuesit e Juventusit dhe një kërkesë e këtyre të fundit mund ta bëjë që të diskutojë me lojtarin për transfetimin e tij në Torino.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto