Templates by BIGtheme NET

Nora Istrefi dhe Robert Berisha festojnë 3 vjetorin e vajzës (FOTOT)

Këngëtarja Bora Istrefi dhe  bashkëshorti i saj Robert Berisha ka në festuar sot 3 vjetroine lindjes së vajzës së tyre Renees. 

Prindërit e saj janë kujdesur që ditëlindjen e së bijës ta bëjnë sa më përrallore duke organizuar një festë të mrekullueshme.

Në fotot e mëposhtme Nora Istrefi shfaqet e veshur thejshtë dhe mban në krahë vajzën e saj. Nuk kanë munguar miqtë dhe familjarët e dy këngëtarëve. 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto