Templates by BIGtheme NET

A iu bë partnerja xheloze për Eleni Fourierën? Flet Eugent Bushpepa

Eleni Fouriera njihet për bukurinë dhe elegancën e saj. Pas rikthimit në Shqipëri, këngëtari Eugent Bushpepa i cili takoi atje edhe Fourierën ka treguar nëse i është bërë xheloze partnerja e tij për këngëtaren fjerake. 

I ftuar në ‘Top Show’  Bushpepa ka treguar se  ka zënë shoqëri shumë të mirë me njëri-tjetrin gjatë pjesëmarrjes në ‘Eurovison’.

Por nëse Andia, partnerja e Eugentit është bërë xheloze për Elenin, Eugenti përgjigjet kështu: “Aspak, madje u bënë shoqe”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto