Templates by BIGtheme NET

“A ma ha m*në”,“Mos na çaj tra*in”- Si u ofenduan në emision Alfred Lela dhe Shpëtim Nazarko

Alfred Lela dhe Shpëtim Nazarko, 2 analistët që i shohim shpesh në ekranet shqiptare, e kanë degjeneruar debatin mes tyre dje në ‘Top Channel” me fjalë ofenduese mes njëri-tjetrit.

Alban Dudushi ka ftuar Lelën dhe Nazarkon për të diskutuar për situatën e ministrit Fatmir Xhafajt me të vëllanë, Agron Xhafajn dhe audio-përgjimin e publikuar por duket se në një pikë Lelës dhe Nazarkos nuk u kanë mbajtur nervat.

Të pranishëm në panel kanë qenë edhe deputeti Ervin Salianji dhe drejtuesi i MAPO-s, Ervis Iljazaj.

PJESË NGA PËRPLASJA:

Nazarko: Partia Demokratike po nuk nxori burimin nga e mori videon do i shkojmë me paketa në burg!

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti!

Lela-Nazarkos: Ti je gomar!

Nazarko-Lelës: A ma ha mu*ë. Kur të dhjes unë ik haje!

Lela-Nazarkos: Ik dil në pension, mos na çaj trapin!

Lela më pas iu drejtua moderatorit Alban Dudushi: “Debati ka dalë jashtë kontrollit, s’po je i aftë ta moderosh, çfarë janë këto dava budallenjsh.”

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto