Templates by BIGtheme NET

Bikini me fytyrat e tyre, deri këtu arrin ekzaltimi për dasmën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle (VIDEO)

Tanimë është vetëm çështje ditësh, princ Harry dhe Meghan Markle do e kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë dhe mediet janë mbingarkuar me raportime nga më të ndryshmet për dasmën mbretërore.

Duket sikur më të ekzaltuar për këtë dasëm janë kompanitë e ndryshme dhe njerëzit e thjeshtë, sesa çifti që do të martohet.

Dukete habitshme, por një detaj që e vëteton këtë është prodhimi i kostumeve të plazhit me fytyrat e Harry-t dhe Meghan-it. Ky detaj u publikua në një emision në Angli, ku një kompani veshjesh kishte prodhuar këto kostume dhe i prezantoi përmes modeleve live në emision.

Në emision u shkaktuan shumë të qeshura, për shkak se fytyra e princ-it Harry ishte vendosur shumë poshtë në krahasim me Meghan Markle.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto