Templates by BIGtheme NET

Debati në emision/ Vangjeli: Pusho moj pusho, mbylle! Lala: Kujdes me ofendimet se je dhe xhentëllmen!

Në emisionin “Opinion” është folur për çështjen më të debatuar të momentit lidhur me vëllain e ministrit të brendshëm por gjatë komenteve të bëra nga të pranishmit në studio ka ndodhur edhe një përplasje midis dy të ftuarëve.

Kanë qenë Lorenc Vangjeli dhe Klodiana Lala të cilët janë përfshirë në një debat të nxehtë midis tyre duke shkëmbyer fjalë të pahijshme me njëri-tjetrin.

Kaq qënë pikërisht Vangjeli i cili ka përdorur një gjuhë të vrazhdë ndaj gazetares Lala e cila i ndërhyri atij gjatë fjalës.

Replikat midis Vangjelit dhe Klodiana Lala:

Lala: Kush u sakrifikua?

Vangjeli: Pusho moj pusho! Mbylle!

Fevziu: Jo me atë gjuhë Lorenc!

Lala: Kush u sakrifikua?

Vangjeli: Pusho moj pusho. Mos më ndërprit herë tjetër! (me ton kërcënues)

Lala: Kujdes me ofendimet se je edhe xhentëllmen!

Vangjeli: Xhentëllmen jam

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto