Templates by BIGtheme NET

Finalja e Europa League, si do luajnë dy skuadrat në Lion

Luhet sot në Lion të Francës, finalja e Europa League mes Marsejës dhe Atletico Madrid. “Finalja e vogël e Europës” pritet të jetë e luftuar, mes dy nga skuadrave që kanë treguar një formë mjaft të mirë këtë sezon.

Marseja vjen në këtë finale pasi eliminoi Salzburgun, ndërsa ekipi i Simeones, që në fakt do të mungojë në stolin e skuadrës pasi është i dënuar, vjen pasi nxori jashtë Arsenalin.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto