Templates by BIGtheme NET

Paralajmërimi për Ramën: Do ia dëgjosh krismën Xhafajt, siç ia dëgjove edhe Tahirit!

“Do ia dëgjojë krismën edhe Xhafajt, siç ia dëgjoi edhe Tahirit. Kështu tha për Tahirin dhe sot ai është në arrest në shtëpi. Do ia dëgjojë edhe Xhafajt.” – ka theksuar nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, në protestën e organizuar nga opozita para Ministrisë së Brendshme, ku kërkohet dorëheqja e ministrit Xhafaj.

“Ky është një tjetër skandal. Rama deklaroi sot se e kishte analizuar audio-përgjimin dhe i kishte dalë jo autentik. Kryeministri është marrë me hetimin e një audio-përgjimi për të cilin po heton dhe nuk ka ende një vendim nga prokuroria. Do ia dëgjojë krismën edhe Xhafajt, siç ia dëgjoi edhe Tahirit. Kështu tha për Tahirin dhe sot ai është në arrest në shtëpi. Do ia dëgjojë edhe Xhafajt. Nuk keni parë ende asgjë për Xhafajn. Çështja sapo ka nisur. Rama do poendohet për deklaratat e bëra sot.”

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto