Templates by BIGtheme NET

Trump kërkon dënim me vdekje për kriminelët që vrasin policët

Presidenti Donald Trump ka bërë thirrje për dënimin me vdekje për kriminelët që vrasin policët.

“Ne duhet t’i japim fund sulmeve ndaj policisë tonë dhe duhet ta ndalim këtë gjë tani” tha Trump.

“Ne besojmë se kriminelët që vrasin policinë tonë duhet të marrin dënimin me vdekje.” – shtoi më tej presidenti amerikan.

Trump foli në ceremoninë përkujtimore për 199 policët e vrarë në krye të detyrës, ceremoni që bëhet ‘Capitol Hill’ në Uashington DC si pjesë e Javës Kombëtare të Policisë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto