Templates by BIGtheme NET

Dëshmia e Albert Veliut, vjen reagimi i parë nga PS-ja: Opozita bëri autogol

Pas dëshmisë së Albert Veliut, dëshmitarit Xnë audio-përgjimin e Agron Xhafajt ka ardhur edhe reagimi i parë nga PS-ja. 

Deputeti Pjerin Ndreu është shprehur se Veliu është keqpërdorur në mënyrë vulgare dhe nuk tha asgjë të re nga ato që ka thënë opozita këto ditë. Ai ak theksuar se sot opozita me Albert Veliun ka bërë autogol. 

“Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, me gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provoku se nuk kishte qellim te conte hashash”. shprehet Ndreu. 

POSTIMI I PLOTË:

Ky tipi qe u dekonspirua dhe u keqperdor ne menyre vulgare nuk tha asgje te re nga ata qe opozita ka thene e sterthene gjithe keto dite !

Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, me gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provoku se nuk kishte qellim te conte hashash !

Drejtesia duhet te veje gjerat ne vendin e vet dhe te zbardhe situaten qe me vidion e sotme me ngjan me shume me estraden e ushtrit dikur e nje kohe ! Padashur sot opozita beri outogol duke tregu partneret e vete ne lufte per pushtet !

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto