Templates by BIGtheme NET

Flakë në stadium, si e mbështetën dje tifozët Marseille-n (FOTO)

Tifozët e skuadrës së Marseille, kanë krijuar një zjarr gjigant për të mbështetur ekipin e tyre të zemrës, në përballjen që kishin dje me Atletico Madrid, për finale e Europa League.

Ata e kthyen një vendqëndrim në stadiumin Lyonama, në një mur të zjarrtë. Tifozët ndezën tërë ato flakadanë gjatë gjithë ndeshjes.

Megjithatë, pavarësisht përkrahjes së madhe me tymuese dhe flakë, Atletico e mundi skuadrën franceze 3-0, falë Antoine Griezmann dhe një goli të Gabi-t.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto